IGNIS 160

Zamów
IGNIS 160

Lampy operacyjne IGNIS 160 to seria lamp wykorzystująca białe diody LED jako źródło światła do oświetlenia pola operacyjnego. IGNIS 160 charakteryzuje się lekką, zwartą kopułą w kształcie koła. Kopuła wykonana z aluminium malowanym proszkowo ze szkłem bezpiecznym w dolnej części.

HELIOS 160

Lampa operacyjna HELIOS 160 wykorzystuje jako źródło światła białe diody LED. Nowoczesna, monolityczna konstrukcja kopuły zapewnia łatwość utrzymania w czystości, ergonomię użytkowania i doskonałą współpracę z nawiewem laminarnym. Lampa przeznaczona jest do zastosowania w salach operacyjnych, ale świetnie sprawdza się w salach zabiegowych, klinikach stomatologicznych oraz w przychodniach weterynaryjnych.

SOLIS 160

Zamów
SOLIS 160

Wielooprawowa lampa operacyjna zaprojektowana jako głowne lub pomocnicze żródło swiatła w salach operacyjnych i zabiegowych. Dzięki diodom LED lampy zapewniają zakomite paramatry oswietleniowe przy niewielkim zuzyciu energii.

SOLIS 60

Zamów
SOLIS 60

Lampy zabiegowe serii SOLIS 60 są przeznaczone do stosowania jako podstawowe źródło oświetlenia w diagnostyce i przy zabiegach w gabinetach lekarskich i zabiegowych.

SOLIS 30

Zamów
SOLIS 30

Zawsze gdy potrzebne jest oświetlenie podczas badania klinicznego, Solis 30 gwarantuje optymalne warunki oświetleniowe. Lampę przeznaczona do stosowania w szpitalach, przychodniach lekarskich, lecznicach dla zwierząt, w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

MEDIVENT

Zamów
MEDIVENT

Lampy bakteriobójcze przepływowe z dwoma promiennikami wewnętrznymi.

Tania, skuteczna i przyjazna środowisku metoda dezynfekcji.

NEXUS SYSTEM INTEGRACJI

Podmioty prowadzące zakłady opieki zdrowotnej, w związku ze zbliżającymi się terminami dostosowania pomieszczeń i urządzeń do wymogów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej oraz rozporządzenia Ministra Zdrowia z 26 czerwca 2012 r., prowadzą intensywne działania modernizacyjne, w tym także na blokach operacyjnych.
Realizując prace związane z przystosowaniem sal operacyjnych do wymogów ustawowych, warto rozważyć wyposażenie bloku operacyjnego w rozwiązania do rejestrowania przebiegu zabiegu. Projekt nowelizacji ustawy z 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia zakłada, że po 31 grudnia 2017 r. wszystkie podmioty udzielające świadczeń medycznych będą zobowiązane do prowadzenia indywidualnej dokumentacji medycznej wyłącznie w postaci elektronicznej.