IGNIS 160

Zamów
IGNIS 160

Lampy operacyjne IGNIS 160 to seria lamp wykorzystująca białe diody LED jako źródło światła do oświetlenia pola operacyjnego. IGNIS 160 charakteryzuje się lekką, zwartą kopułą w kształcie koła. Kopuła wykonana z aluminium malowanym proszkowo ze szkłem bezpiecznym w dolnej części.

HELIOS 160

Lampa operacyjna HELIOS 160 wykorzystuje jako źródło światła białe diody LED. Nowoczesna, monolityczna konstrukcja kopuły zapewnia łatwość utrzymania w czystości, ergonomię użytkowania i doskonałą współpracę z nawiewem laminarnym. Lampa przeznaczona jest do zastosowania w salach operacyjnych, ale świetnie sprawdza się w salach zabiegowych, klinikach stomatologicznych oraz w przychodniach weterynaryjnych.

SOLIS 160

Zamów
SOLIS 160

Wielooprawowa lampa operacyjna zaprojektowana jako głowne lub pomocnicze żródło swiatła w salach operacyjnych i zabiegowych. Dzięki diodom LED lampy zapewniają zakomite paramatry oswietleniowe przy niewielkim zuzyciu energii.

SOLIS 160 FA

SOLIS 160 is the perfect compromise between quality and price of the operating lamps, which will satisfy even the most demanding user. The round shape of the dome allows accurate surface disinfection.

SOLIS 60

Zamów
SOLIS 60

Lampy zabiegowe serii SOLIS 60 są przeznaczone do stosowania jako podstawowe źródło oświetlenia w diagnostyce i przy zabiegach w gabinetach lekarskich i zabiegowych.

SOLIS 30

Zamów
SOLIS 30

Zawsze gdy potrzebne jest oświetlenie podczas badania klinicznego, Solis 30 gwarantuje optymalne warunki oświetleniowe. Lampę przeznaczona do stosowania w szpitalach, przychodniach lekarskich, lecznicach dla zwierząt, w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

MEDIVENT

Zamów
MEDIVENT

Lampy bakteriobójcze przepływowe z dwoma promiennikami wewnętrznymi.

Tania, skuteczna i przyjazna środowisku metoda dezynfekcji.

SYSTEM INTEGRACJI

Podmioty prowadzące zakłady opieki zdrowotnej, w związku ze zbliżającymi się terminami dostosowania pomieszczeń i urządzeń do wymogów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej oraz rozporządzenia Ministra Zdrowia z 26 czerwca 2012 r., prowadzą intensywne działania modernizacyjne, w tym także na blokach operacyjnych.
Realizując prace związane z przystosowaniem sal operacyjnych do wymogów ustawowych, warto rozważyć wyposażenie bloku operacyjnego w rozwiązania do rejestrowania przebiegu zabiegu. Projekt nowelizacji ustawy z 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia zakłada, że po 31 grudnia 2017 r. wszystkie podmioty udzielające świadczeń medycznych będą zobowiązane do prowadzenia indywidualnej dokumentacji medycznej wyłącznie w postaci elektronicznej.